Latest News

Get the Flash Player to see this player.
Flash Image Rotator Module by Joomlashack.
Image 1 Title
Image 2 Title
Image 3 Title
Image 4 Title
Image 5 Title

AutoDome 300 serie PTZ-camerasysteem PDF Afdrukken E-mail
Saturday 03 October 2009

Beschrijving: AutoDome® 300 serie PTZ-camerasysteem

Het AutoDome modulaire camerasysteem van Bosch is een revolutionair nieuw concept op het gebied van domecamera's. Het systeem is meer dan een serie camera's; het is een dome-platform dat is gebouwd rondom een systeem van intelligente, verwisselbare modules waarmee u de
camerafunctionaliteit snel en voordelig kunt bijwerken. Met behulp van de gebruikelijke onderdelen kunt u vandaag een basiscamerasysteem installeren en morgen naar een geavanceerdere versie migreren. Hierbij is het niet nodig het volledige dome-systeem te vervangen, waardoor uw basisinvestering wordt beschermd.

Uitwisselbare modules

Het volledige AutoDome-systeem is gebaseerd op vijf verwisselbare modules: de CPU, camera, behuizing,
communicatie en voeding. Door eenvoudig een van de verwisselbare AutoDome-modules te vervangen, kunt u snel overstappen van analoog naar IP of van kleur naar dag/nacht, of functies voor bewegingsdetectie toevoegen. Nog nooit eerder kon een beveiligingssysteem zo snel en kostenefficiënt aan uw wisselende behoeften worden aangepast.


Door het gebruik van dezelfde behuizingsonderdelen zien alle installaties er hetzelfde uit en is van de buitenkant niet te zien om welk type camera het gaat. Dankzij dit unieke, modulaire ontwerp hebt u tevens de mogelijkheid om camera's van de ene behuizing naar de andere te verhuizen, bijvoorbeeld wanneer speciale dekking vereist is of als de eisen voor een locatie veranderen. Een 18x PTZ-camera voor een specifiek gebied kan bijvoorbeeld eenvoudig tijdens bedrijf worden vervangen door een 26x of 36 x dag/nachtcamera
zonder dat de voeding hoeft te worden uitgeschakeld.

Er kan eenvoudig en snel van een basisdome naar een dome met geavanceerde functies zoals AutoTrack II intelligente tracking worden gemigreerd zonder dat de dome hoeft te worden verwijderd of opnieuw moet worden bekabeld. Met behulp van de AutoDome Ethernet-communicatiemodule kunt u IP-functies toevoegen terwijl de verbinding met bestaande analoge ingangen en uitgangen blijft bestaan.

Belangrijkste eigenschappen van de 300-serie

De AutoDome 300-serie ondersteunt zowel 18x, 26x als de toonaangevende 36x dag/nacht-PTZ-camera's, en beschikt over diverse geavanceerde productkenmerken, o.a. een geavanceerde engine voor alarmbeheerregels en privacymaskering.

 
< Vorige   Volgende >

 
 
(C) 2010 www.Comm-Co.com by Comm-CO | Ecommshop & Ruggedshop.nl
Bekijk ook onze nieuwe Atexshop: Atexshop | Wavecom | | Comm-co Sitemap